Hakkımızda

Barkod home çalışanları OT/VT (otomatik tanıma ve veri toplama) sektörünün önemli firmalarında edindiği yoğun bilgi ve deneyime dayanarak çeşitli sektörlere çözümler sunmaktadır.
Ürün yelpazesi her türlü Barkod yazıcılar, sabit ve portatif terminaller, telsiz(RF) el terminalleri lazer okuyucular, kendinden yapışkanlı baskılı baskısız rulo etiketlerden özel şartlara dayanıklı etiketlere, ofset etiketlerden kumaş etiketlerine ve ribbonlara kadar çok çeşitlidir.
Müşteri memnuniyetini esas alan felsefesi ve çözümlerinde iş ortaklığına açık yaklaşımı ile her geçen gün daha fazla tercih edilen bir şirket konumuna gelmektedir.
Kaliteli destek ve hizmet anlayışıyla en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı görev bilmekte ve bu anlayıştan hiçbir zaman ödün vermemektedir.

 

Hedef ve Kalite Politikamız
Zamanın önemli olduğu iş hayatında; Barkod sistemlerinin kurulumu,barkod okuyucular, el terminalleri, barkod yazıcılar ve sarf malzemeleri satış ve bakımında en hızlı servis ve hizmetlerle, müşterilerimizin memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmak.
 

Rekabetin maksimum seviyede olduğu bir küresel rekabet ortamında,mantıklı karlarla, müşteri beklentilerine uygun hizmetleri en iyi koşullarda ve zamanda sunarak " KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" sağlamak.
 

Tedarikçilerimizle güvene dayalı bir işbirliği içinde olup, yeni ürünler getirerek ürün çeşitliliğimizi artırmak , kaliteyi üst seviyelerde tutarak çıtayı sürekli yükseltip, kalıcı bir kuruluş olmak.

Şirket içi ve dışı iletişimleri kaliteli bir şekilde gerçekleştirerek, yeni fikirler geliştirip, sorunlara etkili ve hızlı çözümler üretmek.
 

Verimliliği artırmak amacıyla eğitim ve motivasyon faaliyetlerine gereken önemi vermek , personelimizi sürekli eğiterek ve geliştirerek , kalite bilincini sağlayıp, rekabet gücümüzü artırmak.

İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmak.
 

Gelişen ve değişen şartlara paralel olarak, kalite yönetim sistemimizde sürekli iyileştirmeler yapmak ve yetkin kılmak.